Wojna z Nilfgaardem dobiegła końca, a w królestwach północy zapanował pokój. Nordlingowie powoli zapominają, czym jest słup dymu za dnia i łuna pożaru nocą. Mimo iż w słoneczny dzień na lewym brzegu Jarugi dostrzec można ostrza sulic, ludzka pamięć niezmiennie od wieków jest krótka, a umiejętność wyciągania wniosków – nienajlepsza.

Rozdział VI, 19 lutego 2012

Do LARPa zostały 4 miesiące i 4 dni, a my wracamy do pracy po długiej przerwie. Cztery nowinki dla Was.

Po pierwsze, poszukujemy kilku chętnych do objęcia ról BeeNów (czyli NPC), których rola będzie dwojaka: zajmą się oni odgrywaniem paru mniejszych i krótszych, acz istotnych dla scenariusza ról, a także pomogą MG w organizacji LARPa. W trakcie gry czasem trzeba będzie coś gdzieś zanieść, kogoś o czymś poinformować bądź dopilnować, by pewne rzeczy zostały zrobione, a organizatorów jest niestety zbyt mało, by nad tym zapanować. Do tego potrzebujemy Was! Nawet, gdy nie będziecie chwilowo mieli nic do roboty, będziecie mogli odgrywać proste postacie tła.

Po drugie, dodajemy nowy wątek do scenariusza: dla wszystkich spragnionych walki rycerzy, knechtów, a nawet pospólstwa, z okazji święta Midaëte namiestnik urządza turniej prawdziwy, srebrem nagradzany! Panowie będą mogli stanąć w szranki z panami, a kmiecie z chłopami, aby mleka i igrzysk każdemu było pod dostatkiem.

Po trzecie, uzupełniliśmy dział Zasady => Ogólne o trzy istotne punkty.

Po czwarte, znowu przyjmujemy postacie spoza listy wakatów.

Rozdział V, 15 stycznia 2012

Ustaliliśmy koszty akredytacji! Za grę z wyżywieniem, 2 noclegi w łóżku i pełny węzeł sanitarny opłaty wyniosą odpowiednio:

50 zł do 12 kwietnia
60 zł od pechowego piątku trzynastego do 31 maja
70 zł w późniejszym terminie

Pieniądze należy wpłacać na konto:
02 2340 0009 1320 1090 0001 1637
Mateusz Bartosik
ul. Moniuszki 21/15
49-340 Lewin Brzeski

Więcej informacji na temat LARPa znajdziecie tu:

Wiedzmin.larp.pl

Forum projektu “Wiedźmin”:

Forum: Wiedźmin