Forum Fanatyków Fantastyki » 2012 » April

Archive for April, 2012

Konkurs – Cytat#9

Oto drodzy gracze i drogie graczki ostatni cytat naszego konkursu. Pamiętajcie kto pierwszy ułoży hasło promujące naszego LARPa zyska darmowe wejście oraz bonus fabularny.

Prawidłową odpowiedź należy przesłać na adres skreng88@wp.pl lub na PW forum. Prawidłową odpowiedź wyemitujemy na końcu filmu promocyjnego LARPa. Imię szczęśliwego zwycięzce podamy po premierze filmiku.

A oto cytat:
?Świadomość śmierci pobudza do życia. ?

? Paulo Coelho

Weronika postanawia umrzeć

A teraz ostatni szczegół konkursu, a raczej mała podpowiedź. Pomiędzy słowa które wybieracie z poszczególnych
cytatów musicie dodatkowo włożyć następujące słowa: ” mnie, ja, ale, i, ze”.

World of Darkness MMO – nowe informacje [Video]

LARP Krew Imperium zbliża się wielkimi krokami i korzystając z okazji mamy dla was nowe info odnośnie nWoD MMO.

W sieci pojawił się trailer który możne być wielu dobrze znany tym razem jednak w idealnej jakości oraz filmik przedstawiający kilka lokacji w grze.

Jeśli nie czujecie jeszcze zajawki na naszego wakacyjnego LARPa to może filmiki to zmienią. Polecam!

Konkurs – cytat #8

Nadszedł czas aby małymi krokami kończyć nasz konkurs. Ale to jeszcze nie koniec!
?Ze śmierci objęć nikt uciec nie zdoła(?)?

Dean R. Koontz

Futurystyczne życie cz. 6

Microsoft Surface to rewolucyjny panel dotykowy, który dzięki naturalnym ruchom dłoni i prawdziwym przedmiotom umożliwia ludziom prosty i intuicyjny kontakt z zasobami cyfrowymi. Surface, z dużym, poziomym interfejsem użytkownika, to niepowtarzalna przestrzeń, w której wielu użytkowników może bawić się i pracować równocześnie.

Poniżej możecie zobaczyć filmiki.

Futurystyczne życie cz. 5

Google ujawnił w końcu, jak będą działać okulary rozszerzonej rzeczywistości koncernu. W skrócie: za ich pomocą można odebrać wiadomość, sprawdzać mapy lub przeprowadzać wideokonferencje. Zapowiada się świetnie.

Plotki mówiące, że Google szykuje specjalne technookulary krążyły już od dawna. Teraz w końcu wiemy, że warto było czekać. Google na swoim profilu na Google+ dał nam przedsmak tego, czego należy się spodziewać.

Czego należy się więc spodziewać? Że okulary pozwolą nam wykonywać część czynności, które normalnie wykonujemy na smartfonie, ale… bez smartfona. Okulary składają się z samej ramki, a w jednym jej kącie znajduje się niewielki ekran, na którym wyświetlane są powiadomienia. Z krótkiego filmu demonstrującego możliwości okularów wynika, że są one obsługiwane poleceniami głosowymi. Zobaczcie zresztą sami:

Jak widać- przyszłość jest bliżej, niż by się mogło wydawać :)

Źródło: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,11484778,Okulary_rozszerzonej_rzeczywistosci_Google_juz_sa_.html