Forum Fanatyków Fantastyki » 2010 » October

Archive for October, 2010

LARP Vampire:The Requiem. ?The Covenant?


Zima 1920, New York

Wprowadzając w życie prohibicję, Andrewowi Volsteadowi nie przyszłoby na myśl jak ogromny będzie wpływ tej decyzji na życie i nieżycie obywateli USA. Ciągłe walki miedzy policją i mafiami które rozprowadzają nielegalnie alkohol wydawały się nie mieć końca, coraz to więcej imigranckich rodzin przyłączyło się do bratobójczych wojen o wpływy, pieniądz i władzę, lecz groby pozostały puste. W czasach, w których łatwiej ukryć śmierć od butelki sycylijskiego wina nikt nie liczy zwłok.

Ironia losu sprawiła jednak, że dla spokrewnionych wielkiego jabłka przyszły znacznie cięższe czasy, aniżeli dałoby się stwierdzić po ilości bydła oczekującego na słodką i bezkarną śmierć w ramionach wampira. Nielegalne interesy którymi się zajmują rodziny po drugiej stronie maskarady idą coraz to gorzej, a na domiar złego despotycznemu księciu Julianowi Luna terroryzowanie swojego społeczneństwa zdaje się sprawiać okrutną przyjemność. Zrobi wszystko, aby spokrewnieni nie urośli w siłą dostateczną do obalenia go. Być może książę zdaje sobie sprawę z tego, że po raz pierwszy od ponad stulecia jego władza może zostać zachwiana? Trzema największymi mafijnymi rodzinami New York przewodzą wampiry, wampiry, za którymi stoją setki ghouli, śmiertelnych, świetnie uzbrojonych mafioso i kilku wszechstronnie uzdolnionych członków ich niemarłych rodów. Robi się gorąco. Piekielnie gorąco.

Dwie noce temu w rodzinie Mahoney zawrzało. Ancill rodziny został zabity w mafijnych porachunkach. Według prawa Invictius następny w kolejce o władzę jest jego syn, Vito Mahoney. Jak głosi plotka ma spotkać się z Georgiem Stonem, również spokrewnionym i przywódcą jednej z mafii, w barze White Horse, aby omówić sprawy bieżące. Nie w smak to jednak Frankowi Nitti. Ten nerwowy Gangrel nie lubi jeśli ktoś mu wchodzi w interesy, zwłaszcza jeśli jest to inny spokrewniony. Do baru przybyli równie niezrzeszeni w mafiach spokrewnieni którzy liczą że uda im się coś uzyskać. Dans Macabre trwa w końcu całe istnienie wampira.