Forum Fanatyków Fantastyki » 2010 » September

Archive for September, 2010

LARP New Age: The Spiritualist

Ladies and Gentlemen! Prepare for the sensation of the century!

Czy stęskniłeś się już za zmarłą 3 lata temu babcią? A może brakuje ci ukochanego psa? Męczą cię niewyraźne przekazy drugorzędnych wróżek? Odczuwasz coraz dotkliwiej rosnące ceny przemysłu spirytystycznego?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, lub kiedykolwiek tak odpowiesz- najnowsze urządzenie prof.dra Gregory’ego Rasjelcyna wniesie nową jakość w twoje życie. I nieżycie.

W nocy 29/30 października anno 2012, w restauracji Wrzos (dzielnica Greater Colony) odbędzie się premierowy pokaz rewolucyjnego urządzenia w towarzystwie creme de la creme społeczeństwa louisiańskiego, przedstawicieli rządu i najznamienitszych gazet.

Planowany jest szczegółowy wykład na temat natury i mechanizmu działania urządzenia jak i jego praktyczny pokaz, poprzedzone koncertem tercetu instrumentalno-wokalnego i elegancką kolacją.

Gości uprasza się o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności i uiszczenie kwoty 25 uncji przy wejściu lub 20 uncji w przedpłacie.

Właściciele maszyn różniczkowych mogą odnaleźć dodatkowe informacje, w tym numer konta bankowego, pod domeną http://www.ati.boo.pl/rpg/newage

Serdecznie zapraszamy.
Redakcja Louisiana Times

Sybilla Vane

PIRACKA GRA SZTABOWO-LARPOWA ?Tortuga?

Termin: sobota 16 października 2010
Miejsce: Wrzos
Ilość miejsc: 7
Wpisowe: 8zł
Prowadzący: Demonic + Tao
Informacje: http://ati.boo.pl/rpg/viewtopic.php?f=10&t=285&start=0

Będzie to gra sztabowa z elementami larpa i bitewniaka. Gracze wcielają się w postacie siedmiu kapitanów, którzy rywalizują o skarby i władzę nad Tortugą. Gra dzieli się na tury w których gracze mogą wykonywać określone działania. Za wpisowe zostanie zakupiony zestaw statków do gry Pirates, który w całości zostanie wykorzystany na potrzeby gry. Każdy gracz otrzyma na początku jeden losowy statek o wyrównanych możliwościach, a w czasie gry będzie mógł zdobyć lub kupić jeszcze jeden. Po zakończeniu gry gracze dostają swoje statki. Najlepszy kapitan po zakończeniu całej gry otrzyma duży limitowany statek z zestawu.