Forum Fanatyków Fantastyki » IGRI 4

IGRI 4

IGRI 4 – LARP Star Wars

Krótki wstęp i zapowiedź LARPa Star Wars, który odbędzie się na IGRI 4. Zapraszam.

LARP Star Wars

There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no death; there is the Force.

Ilość osób: 11-21
Czas i miejsce: IGRI 4
Rekwizyty: stylizowany strój + latarka lub atrapa miecza świetlnego

W zamierzchłych czasach, gdy gdy Zakon był jeszcze młody, Jedi z pięciu frakcji rywalizujących między sobą, stanęli przed niebezpieczeństwem, które mogło doprowadzić do katastrofy wielu niewinnych ludzi. Jednocześnie dylemat między ideałami a rzeczywistością prowadził do kryzysu wewnątrz samego Zakonu, z którym musieli sobie poradzić Rycerze.

LARP “Urodziny”

Oto zapowiedź kolejnej atrakcji IGRI.

22.10.2011r.

Zaproszenie

Witaj, Chcielibyśmy cię serdecznie zaprosić na 60 urodziny Ernesta Kazimierskiego. Do karczmy “Wrzos” na godzinę 19.00 w sobotę. Gwarantujemy nocleg jeśli nie mógłbyś wrócić w ten sam dzień. Ernest i cała rodzina czeka na twój przyjazd.

Pozdrowienia

Rodzina Kazimierskich

Oficjany plakat IGRI 4

A oto wielki mistrz IGRI. Niech Moc będzie z wami!

Marvellous Histories – Czyli nowy LARP w świecie New Age.

Krawi rekruci to coś więcej niż tylko elitarna jednostka Konfederacji złożona z utalentowanych magicznie uciekinierów z Tenocatl. Krwawi rekruci to żywy poligon badawczy dla najlepszych alchemików Louisiany.

Przemiany wśród rekrutów rozpoczęły się w 1954, długo przed Wielką Wojną, gdy agentom CAIRO udało się zdobyć wyniki badań alchemików Gondowańskich na temat kontrolowanych mutacji u zwierząt. Choć niemożliwe do zastosowania na organizmach ludzkich uskrzydliły fantazję naukowców Louisiańskich…

Możliwości oferowane przez magię są potężne i nieocenione na polu bitwy, jednak ryzyko występowania efektów ubocznych wynosi niemal 90%, zaawansowane urządzenia techniczne zaś zachowują się całkowicie nieobliczalnie, gdy w ich bezpośrednim sąsiedztwie dochodzi do świadomej ingerencji w rzeczywistość.

Mutacje jednak są inne- choć przedstawiają podobny potencjał jak magia, to po udanym zabiegu modyfikacji alchemicznej ryzyko występowania efektów ubocznych wynosi 0.2-1%. Nieporównywalnie mniej niż w wypadku magii.

Przełom w badaniach nad modyfikacją genetyczną ludzi przyniósł dopiero rok 2011, kiedy to na skutek wydarzeń w laboratorium Uniwersytetu Tolteskiego w Chaski Ito udało się zdobyć żywe próbki białek pochodzenia pozaziemskiego zdolne do nieograniczonej polimorfii.

Teraz, w październiku 2011 roku, po raz pierwszy nowo zdobyta wiedza o mutacjach zostanie zderzona z twardą rzeczywistością. Od sukcesu lub porażki projektu zależy znacznie więcej, niż tylko przyszłość Krwawych Rekrutów. Od sukcesu lub porażki projektu zależy przyszłość Zimnej Wojny, przyszłość Zakazanego Kontynentu.

POSTACIE:
-Robert Rockefeller-Rotshild :::: brat Kanclerza i szef tajnego wywiadu Louisiany
-Colonel Ahiga Iroqouise :::: Pułkownik III Roty Krwawych Rekrutów
-Prof. Heinrich Hirschmeyer :::: Naukowiec prowadzący eksperyment
-Nicolle Orlean :::: Pielęgniarka [Dantejczyk]
-Jean/Joanne De’Vire :::: Alchemik-Genetyk
-Phillip/Philipine Hightown :::: Alchemik Materii, spokrewniony z Hohenheimem
-Septimus/Septima “Seven” Hawking :::: niepełnosprawny Eterotechnik
-William/Monica Watergate :::: Asystent Rockefellera, kochanka Juliusa R’R, CAIRO
-Babtiste/Beatrice Omecahuitl :::: Ochroniarz – Krwawy Rekrut, tajny brat obiektu X
-Logan/Logane Omecahuitl :::: Obiekt badawczy X

NS Tactics na IGRI 4

Dzięki Wydawnictwu Portal, na IGRI odbędzie się mały turniej Neuroshimy Tactics, na którym będzie można zdobyć figurki do gry. Zapraszamy zarówno tych, którzy posiadają własne oddziały jak i tych którzy chcieli by spróbować swoich sił pierwszy raz. Szczegóły turnieju będą zależeć od ilości chętnych.

Pierwsza atrakcja IGRI4

Rozpoczynamy nasz blok informacyjny. W piątek o 18 zaczniemy z grubej rury -?i to dramatycznie! Ponieważ to, czwarte już IGRI skupione będzie na LARPach i teatrze to startujemy… tragedią! Zaczynamy Jeepformem “Białe Zaczynają”.

?Białe Zaczynają? to krótka opowieść przedstawiająca spotkanie zwykłego śmiertelnika ze żniwiarzem, z którym u kresu swych dni każdy z nas będzie musiał stanąć oko w oko. Czy jednak można wygrać ze śmiercią? Czy da się odwlec ten dzień i wrócić do świata żywych, chociaż na chwilę przedłużając swój byt w życiu doczesnym? I w końcu czemu boimy się tego, co w życiu zawsze będzie jedyną pewną rzeczą.

IGRI 4 Pierwsze informacje!

Do następnego IGRI zostało już 27 dni! Zatem czas na rozpowszechnianie dobrych wiadomość związanych z nasza imprezą. Co kilka dni będziemy informować was na naszym portalu oraz facebook-u o rzeczach związanych z IGRI4.

Na pierwszy ogień idzie wstępny grafik imprezy:

Na weekend 21-23 października pragniemy zaprosić wszystkich do Ustronia na jedyny i niepowtarzalny konwent ? IGRI. Podczas tej edycji ? już czwartej z kolei! ? pragniemy zwrócić szczególną uwagę na LARPy i Jeepformy, ale oczywiście nie zabraknie sesji RPG, planszówek, bitewniaków oraz konkursów! Wśród atrakcji możemy wymienić niepowtarzalną sesję odbywającą się w na trzech MG prowadzących kilka lokacji jednocześnie, która to zahaczać będzie swą formą o LARPa.
Jednak  impreza nie odbyłaby się dzięki Wydawnictwu Portal, które zapewniło nam wsparcie i sponsoring. Wśród atrakcji nie zabraknie także więc quizu z nagrodami ze świata Neuroshimy czy też możliwości zagrania w jedna z wielu świetnych gier Portalu. Prawdziwą wisienką będzie jednak prezentacja i miniturniej najnowszego dziecka wydawnictwa, czyli Neuroshimy Tactics, skierowany  do wszystkich osób, które nie miały jeszcze okazji zagrać w tego superbitewniaka. Nie posiadasz zestawu startowego? To żaden problem ? użyczymy Ci jednego z naszych! Nie umiesz grać? Nauczymy cię! Na zwycięzcę czeka zestaw startowy. A co dla starych wyjadaczy chleba? Wśród wszystkich graczy, którzy mają już swoje armie, rozlosowane zostaną nagrody, m. in. blister z bohaterem. IGRI to doskonała okazja na to, by poćwiczyć nowe strategie przed rankingowymi turniejami i aby poznać innych gracz i ich styl gry.
Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na http://www.rpg.cieszyn.pl oraz na nasz profil na Facebooku! I niech moc Portalu będzie z wami!

Jeśli chcesz coś poprowadzić lub masz pomysł na atrakcję to pisz pod adres: skreng88@wp.pl lub dracan@ontet.eu