Forum Fanatyków Fantastyki » IGRI 3.5

IGRI 3.5

IGRI 3.5

Nadszedł czas na pierwszy trzydniowy konwent organizowany przez Forum Fanatyków Fantastyki:
IGRI 3.5!

GDZIE? : Dom Dwie Anny , ul. Słoneczna 91a, 43-438 Brenna
KIEDY? : 03.06.2011, godzina 16:00 – 05.06.2011, godzina 16:00
CO? : Liczne LARPy i Jeepformy, Wiele sesji RPG, prelekcje, karcianki, bitewniaki, planszówki, a to w niepowtarzalnej atmosferze IGRI.
ZA ILE?: Niestety opłata za wynajem lokalu poskutkowała powstaniem opłaty wejściowej wysokości 15 zł / dzień lub 30 zł / całość.

JAK DOJECHAĆ? : Dokładna mapka pojawi się za kilka dni. Jeśli jednak nie posiadasz samochodu, a długie wędrówki po miasteczku ‘Brenna’ nie należą do twoich ulubionych czynności- FFF oferuje tani dowóz na teren gry z dworców PKS/PKP w Cieszynie i Skoczowie, oraz z dworca Ustroń-Zdrój za jedynie 5 zł/ osoby. Wystarczy zadzwonić pod numer 696 438 517.

CHCĘ POMÓC! : Chcesz wystawić swojego LARPa, poprowadzić kilka sesji, a może przygotować prelekcję? Zgłoś się na Forum w dziale IGRI lub pod adres e-mail dracan@onet.eu. W zależności od ilości uczestników oraz ilości przygotowanych atrakcji tworzenie punktów programu skutkuje zniżkami a nawet zwrotem wejściówki.

JAKIE ATRAKCJE? : W przeciwieństwie do dużych konwentów na IGRI nie ma podziału na bloki, ani tabelki wydarzeń. Tu sami decydujecie, kiedy które atrakcje mają się odbyć. Niemniej jednak zajęć nie zabraknie. Zapraszamy m.in. na:

LARPy, w tym:

  • New Dynasty [Deadlands]
  • Therion: Ordo Dracul [Wampir: Requiem]
  • Le Glacon [Zew Cthulhu]

Jeepformy z Jeepen.org.

  • W sobotę i niedzielę od godziny 10 do 16 odgrywane będą przez was wybrane Jeepy- to jedyna taka okazja w regionie! Zgłoszenia przyjmowane będą na facebooku, forum www.rpg.cieszyn.pl oraz na mailu dracan@onet.eu

Sesje RPG i prezentacje systemów RPG np. autorskich, nowych na rynku lub Indie.

Bitewniaki- mamy do dyspozycji kilka armii i doskonałe warunki do rozgrywania różnorodnych scenariuszy i walk.

Gry Planszowe- pokaźna kolekcja gier planszowych będzie dostępna przez cały czas trwania konwentu, wśród nich nie tylko klasyka taka jak Arkham Horror czy Neuroshima Hex, ale i wiele mniej znanych a równie grywalnych pozycji.

A z każdym dniem atrakcji przybywa.