Forum Fanatyków Fantastyki » Stowarzyszenie

Stowarzyszenie

Konkurs LARP-u ?Krew Imperium?

WMIG przybywa i chce was!

Panie i Panowie! chłopcy i dziewczęta! Zwierzęta i ludzie! Wampiry i Wilkołaki!

Stało się! Na ziemie, a raczej do sieci trafił WMiG! Nowy i całkowicie amatorski projekt FFF. Tak wiemy. na razie jest cienki ale gwarantujemy że z czasem będzie coraz lepszy!

Podziwiać go możecie na:
http://larpbase.boo.pl/wmig/

IGRI 3 w Natarciu!

IGRI 3 zbliża się wielkimi krokami! Po sporym sukcesie IGRI 2 do akcji znowu wkracza nasz zielonoskóry przyjaciel. Już 21 maja w ustrońskiej Karczmie ?Wrzos? odbędzie się trzecia edycja tego minikonwentu. Tym razem organizatorzy dostarczą nam jeszcze więcej atrakcji! Wśród nich:

  • Prelekcja Wydawnictwa Portal o ich najnowszym dziecku: Neuroshimie Tactics
  • Miniturniej Veto, w którym do wygrania będą zestawy demonstracyjne i boostery
  • Konkurs InSpectres, w którym do wygrania będzie super licencjonowany
    kombinezon korporacji!
  • Potyczki w bitewniakach!

Całość imprezy będzie podzielona na bloki tematyczne i mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Tym razem mamy zamiar skupić się na planszówkach, karciankach i bitewniakach, i to od nich właśnie zaczniemy; prócz tego zapewnimy standardowo sesje RPG i LARP.  Wielki łomot rozrywki zacznie się o 11:00 i potrwa do białego rana.

Z czasem na naszym portalu pojawia się kolejne informacje dotyczące imprezy. Tak więc śledźcie portal codziennie, bo nigdy nie wiecie, kiedy IGRI warknie.

PS Wszyscy dobrze wiecie, że IGRI dzieli się przez podział, więc z góry chcemy zaprosić was na miniimprezę IGRI 3.5 która odbędzie się 3-5 czerwca w Brennej (ta, mini! 3 dni: dobre sobie!). Szczegóły wkrótce!

RPG na warsztacie cz.1

Piątego kwietnia o godzinie 17:30 w Liceum Ogólnokształcącym Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie odbędzie się pierwsza z serii prelekcji o tematyce RPG. Tematem będzie sztuka kreowania bohatera, sposoby ożywienia go, a także?przedstawienie najczęstrzych błędów popełnianych przez graczy.Spotkanie odbędzie się w Auli szkoły i będzie całkowicie darmowe.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.

Skreng