Forum Fanatyków Fantastyki » IGRI 2

IGRI 2

Co się działo na IGRI 2

Drugie IGRI rozpoczęliśmy około godziny dziesiątej od konkursowych sesji Wolsunga. Gracze wylosowali grupy, w których będą współpracować a następnie, pięć drużyn i pięciu MG prowadziło wspólną przygodę. Zmieniając się co godzinę mistrzowie zajmowali kolejny stolik tak aby każda grupa mogła zagrać u każdego prowadzącego. Było to spore wyzwanie zarówno dla adaptacji graczy jak i improwizacji MG. Na końcu rozegrało się spotkanie wszystkich drużyn w jednym miejscu i ostateczne starcie pomiędzy wszystkimi o skarb.

Sesje trwały do późnego popołudnia po czym nastąpiło podliczenie głosów, dla pierwszego i drugiego miejsca dla graczy i pierwszego i drugiego miejsca dla prowadzących mistrzów gry, i wręczenie Wolsungowych nagród ufundowanych przez Kuźnię Gier.

Po sesjach nastąpiła chwila przerwy i niespodziewana humorystyczna scenka “Projektu G”, czyli Gobosy. Które wpadając do sali zrobiły trochę zamieszania i wprawiły w osłupienie niektórych uczestników spotkania.

Po tej chwili relaksu rozpoczęły się przygotowania do LARPa, które trochę trwały i niektórzy wykorzystali ten czas by się trochę po integrować i zagrać w jakąś planszówkę.

Późnym wieczorem, po rozdaniu postaci dla wszystkich, rozpoczął się LARP osadzony w czasach początku zimnej wojny, rozgrywający się w górskim hotelu w Szwajcarii, pośród śniegów. Toczyła się tam rozgrywka między szpiegami różnych wywiadów a także nieludzkimi siłami nadprzyrodzonymi, które uśpione od tysięcy lat tkwiły w kompleksach górskich jaskiń pod hotelem. Gra zakończyła się około drugiej w nocy i długo jeszcze trwało nim emocje opadły po omówieniu wszystkich sekretów. Resztę nocy można było poświęcić na planszówki i sesje.

Udało nam się wspólnie spędzić czas na różnych odmianach fantastyki i podzielić tym co lubimy. Mamy nadzieję, że kolejne IGRI będzie owocować w coraz większą ilość atrakcji i ciekawostek i nie straci swojej integracyjnej atmosfery.

Pozostałe zdjęcia można obejrzeć tutaj: ZDJĘCIA

IGRI ? start!

Właśnie w tej chwili rozpoczyna się (lub ma się rozpocząć) IGRI 2.

Dla wszystkich, którzy nie mogli przybyć, nie omieszkamy opublikować w najbliższym czasie relacji, zarówno tekstowej, jak i fotograficznej.

A teraz… Oddajmy głos zabawie!

IGRI tuż, tuż?

Przypominamy, że już za 24 godziny rozpocznie się… wiadomo co.

Wenn ist der IGRI git und Slotermeyer? Ja! …Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!

Jak spotkać własnego zielonego?

Uprzejmie informujemy, że listy gończe… przepraszam… plakaty IGRIego można zobaczyć w następujących miejscach: Read the rest of this entry »

IGRI 2 ? odliczanie rozpoczęte!

Mamy zaszczyt ogłosić, a czynimy to z niesłychaną przyjemnością, iż za 120 godzin o tej porze ustrońska karczma “Wrzos” będzie pełna fantastycznej energii…

IGRI 2 !

Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki w Cieszynie pragnie zaprosić wszystkich chętnych na IGRI.

IGRI to nie tylko nazwa imprezy: to także pasja wielu ludzi. W sobotę, 12.02, w ustrońskiej karczmie ?Wrzos? rozpocznie się całodobowe wydarzenie mające na celu – oprócz dobrej zabawy – integrację z osobami ze Śląska i okolic. IGRI jest dziełem ludzi pasjonujących się “tradycyjnymi” grami fabularnymi – RPG-ami, grami fabulanymi rozgrywanymi na żywo – LARP-ami, i wszelkimi pokrewnymi formami rozrywki – ale też szeroko pojętą fantastyką.
Podczas imprezy każdy będzie mógł rozegrać sesję RPG, zagrać w LARP-a czy też w jedna z wielu gier planszowych. Nawet, jeśli nie brałeś nigdy udziału w żadnej grze fabularnej, a jesteś zainteresowany – lub po prostu ciekawy tego, co robimy – nie zastanawiaj się i przyjeżdżaj! Gwarantujemy Ci wspaniale spędzony czas w wyśmienitym gronie. Nie przejmuj się tym, że nie wiesz jeszcze, o co chodzi w tych grach: my wszystkiego Cię nauczymy! I gwarantujemy, że będziesz chciał przyjechać na następne IGRI. Ponadto przewidziany jest konkurs z nagrodami ufundowanymi przez Kuźnię Gier.

Cena biletu wynosi 20 złotych. Myślisz, że to dużo jak na 24 godzinną zabawę? A my mówimy, że całość tej kwoty pójdzie na wyśmienite jedzenie dla Ciebie!
Tak więc nie zastanawiaj się i przyjeżdżaj! IGRI czeka na Ciebie! Ty możesz istnieć bez IGRI, ale IGRI bez Ciebie nie! Zobacz przed sobą nowe horyzonty gier.

Pieniądze na IGRi zbiera  Aleksander “Alex”  Spyra którego można  złapać pod GG: 13077093 lub e-mailem: aleksander.spyra@gmail.com